Yandex Metrica
SON DAKİKA

Kurban Bayramı öncesi Bakan müjdeyi verdi: Ödemeler hesaplarda

Kurban Bayramı öncesi Bakan müjdeyi verdi: Ödemeler hesaplarda

Haziran ayı Sosyal ve Ekonomik Destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, yaptığı açıklamada "Çocukların sosyal açıdan desteklenmesi ve eğitim giderlerinin karşılanması için haziran ayına ilişkin 887 milyon lira tutarındaki Sosyal ve Ekonomik Destek ödemesini hesaplara yatırıyoruz" dedi.

Ekonomi

15.06.2024, 12:31

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Kurban Bayramı öncesi müjdeli haberi verdi. Haziran ayı Sosyal ve Ekonomik Destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor. 

Bakan Göktaş, yaptığı yazılı açıklamada, çocuklara yönelik hizmetlere özel önem verdiklerini ve onların farklı ihtiyaçlarını gözeterek hizmetleri çeşitlendirdiklerini ifade etti.

Altında tansiyon yüksek: Uzmanlar 3250 TL için tarih verdi! İşte güncel altın fiyatları Altında tansiyon yüksek: Uzmanlar 3250 TL için tarih verdi! İşte... Haberi Görüntüle

''TÜM GAYRETLERİMİZLE ÇALIŞIYORUZ''

Bu doğrultuda SED ile çocukları, ailelerinin yanında ve sosyal çevresi içerisinde desteklediklerini belirten Bakan Göktaş, çocukların milli değerlere sahip, kendine güvenen, eğitimli ve sağlıklı birer fert olarak yetişmeleri için tüm gayretleriyle çalıştıklarına dikkat çekti.

Temmuz'da kiraya en fazla ne kadar zam yapılacak? Temmuz'da kiraya en fazla ne kadar zam yapılacak? Haberi Görüntüle

ÖDEMELER HESAPLARDA

Aile odaklı sosyal hizmet modelleri ile çocukların öncelikli olarak aile şefkati ve sıcaklığıyla yetişebilmeleri için gayret gösterdiklerini belirten Bakan Göktaş, "Çocukların sosyal açıdan desteklenmesi ve eğitim giderlerinin karşılanması için haziran ayına ilişkin 887 milyon TL tutarındaki Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırıyoruz." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading