Yandex Metrica
SON DAKİKA

Bahçeli: Asıl hedef Türkiye'dir

Bahçeli: Asıl hedef Türkiye'dir

Partisinin grup toplantısında gündemin sıcak başlıklarını değerlendiren MHP lideri Bahçeli, ''Güney sınırlarımızda bir terör devleti kurulmak isteniyor. Türk milletinden öç almak isteyenler sırada beklemektedir. Amaç Türkiye'yi köşeye sıkıştırmaktır. Kumanda merkezi ABD, fiili bir durum ortaya çıkarmaya çalışıyor. DEM, devletin bölünmez bütünlüğünü dinamitlemek için hazırda bekleyen fitnedir. Bu terör hamlesinin üst aklı ABD'dir. Suriye bölündü de haberimiz mi yok? ABD seçim yanlış demiyor zamanlama yanlış diyor. Sonuçları vahim olacak oyun kuruyor. Türkiye, sözde seçime seyirci kalamaz. PKK'nın ABD desteğiyle attığı adım gündemden çıkarılmalı. Bu, olacak şey değildir. Bu, kabul edilecek, sineye çekilecek bir durum olmayacaktır. Herkesi uyarıyorum asıl hedef Türkiye'dir. Milli birliğimiz tehdit ve tehlikelerle sınanmaktadır.'' dedi.

Gündem

11.06.2024, 14:42

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

Sayın cumhurbaşkanımızın  yaptıgı ikili görüşmelerin çarpıtılmasını hayretle takip ediyoruz. Çarpıtmalara kulak asmayın. Cumhurbaşkanımız herkesle görüşebilir, bizim için mahsur yok. Dik durduk, doğru olduk, ahlaki ve siyasi çizgimizden sapma göstermedik. Cumhur İttifakı'na sistematik saldırılar icra ediliyor. 

Bakan Fidan, Brezilyalı mevkidaşıyla basın toplantısında konuştu: 'Fundamentalist Netanyahu hükümeti sistematik katliamını sürdürüyor' Bakan Fidan, Brezilyalı mevkidaşıyla basın toplantısında konuştu: 'Fundamentalist Netanyahu hükümeti... Haberi Görüntüle

''ASIL HEDEF TÜRKİYE'DİR''

Son zamanlarda ülkemiz aleyhine iç ve dış tehdit sarmalının gittikçe genişlediğini yakinen müşahede ediyoruz. Suriye’nin parçalanmasını esas alan emperyalist bir proje devrededir. Bölge ülkeleri suskundur. Türk milletinden öç almak için kuyruğa girenler şirret kampanyalarını iyice hızlandırmışlardır. Türkiye’yi karanlık operasyonların hedef ülkesi haline gitmek için ellerini ovuşturanlara taviz vermeyeceğiz. Herkesi uyarıyorum asıl hedef Türkiye'dir. Milli birliğimiz tehdit ve tehlikelerle sınanmaktadır.

Son dakika... AFAD duyurdu: Malatya'da korkutan deprem Son dakika... AFAD duyurdu: Malatya'da korkutan deprem Haberi Görüntüle

''ABD SURİYE'DE OYUN KURUYOR''

Güney sınırlarımızda bir terör devleti kurulmak isteniyor. Türk milletinden öç almak isteyenler sırada beklemektedir. Amaç Türkiye'yi köşeye sıkıştırmaktır. Kumanda merkezi ABD, fiili bir durum ortaya çıkarmaya çalışıyor. DEM, devletin bölünmez bütünlüğünü dinamitlemek için hazırda bekleyen fitnedir. Bu terör hamlesinin üst aklı ABD'dir. Suriye bölündü de haberimiz mi yok? ABD seçim yanlış demiyor zamanlama yanlış diyor. Sonuçları vahim olacak oyun kuruyor. Türkiye, sözde seçime seyirci kalamaz. PKK'nın ABD desteğiyle attığı adım gündemden çıkarılmalı. Bu, olacak şey değildir. Bu, kabul edilecek, sineye çekilecek bir durum olmayacaktır.

Takdir teşekkür alana 10.201 TL karne hediyesi mi verilecek, başvuru gerekiyor mu? Takdir teşekkür alana 10.201 TL karne hediyesi mi verilecek, başvuru... Haberi Görüntüle

“DEMLENMİŞ CHP, ATATÜRK İLE YOLLARI ÇOKTAN AYIRMIŞTIR”

DEM’lenmiş CHP’nin başındaki zat kayyum ezberini seslendirip halkın iradesinin tanınmadığını söyleyerek kendi kalesine gol üstüne gol atmaktadır. PKK’ya gıkını çıkaramayan, bölücü Belediye Başkanlarına en küçük tepki gösteremeyen, Suriye’nin Kuzeydoğusundaki hain teşebbüsleri kuzuların sessizliğiyle izleyen bir şahsın CHP Genel Başkanı olması başlı başına bir trajedidir. CHP, DEM’lenmiş, gemlenmiş, yemlenmiş, ele geçirilmiş ve sonuçta şarampole devrilmiş, Atatürk ile yolları çoktan ayırmıştır. Özgür bey kavga istediğimizi söyleyip duruyor. Böyle bir niyetimiz yok. Kavgaya gireceksek Özgür bey rahat olsun, korkmasın; baksın işine, o bizim klasmanımızda da kalibremizde de ağırlığımızda da değil.

Bursa deprem tatbikatı yapılacak! 6 Haziran Deprem tatbikatı saat kaçta başlayacak? Bursa deprem tatbikatı yapılacak! 6 Haziran Deprem tatbikatı saat kaçta... Haberi Görüntüle

SİYASETTE KAYYUM TARTIŞMASI

Bizim meselemiz maşalarla değil, tutan ellerledir. CHP'nin başındaki zat kayyum ezberini seslendirip halkın iradesinin tanınmadığını söyleyerek kendi kalesine gol üstüne gol atmaktadır. Bizim meselemiz maşalarla değil, onu tutan ellerledir. Her kepazeliği yapan DEM'li vekiller demokrasi örneği olamaz. DEM'li vekillerinmin ihanetine daha ne kadar dayanabiliriz. Millet DEM'lilerin sözlerinin farkında.

Pensilvanya'da ölüm sessizliği! FETÖ elebaşı başka bir yere mi kaçırıldı? Pensilvanya'da ölüm sessizliği! FETÖ elebaşı başka bir yere mi kaçırıldı? Haberi Görüntüle

''DEM'LİLERİN DOKUNULMAZLIĞI KALKMALI''

Türkiye'de Kürdistan diye bir yer yoktur, olmayacaktır. İhaneti meslek edinenlere katlanmayız. Vatan ve bağımsızlık, demokrasi konusu olarak gösterilemez. Görevden alınmaları hukukun gereğidir. Sandıktan çıkan oylar terörizmin korunağı olamaz. DEM'liler hukuk önünde hesap vermeli. DEM'lilerin dokunulmazlığı kaldırılmalı. Hiçbir siyasi mülahaza Türkiye’nin istikbalinden daha öncelikli değildir. Hiçbir siyasi düşünce istiklal haklarımızdan üstün görülemez.

İkinci dünya savaşı sonrası kurulan dünya nizamı çatırdıyor. Uluslararası sistem yetersiz. İsrail'in Gazze'yi değil AB ülkelerini doğrudan etkileyecek. İsrail, Gazze'deki mazlumları canice öldürüyor. Gazze'deki yangın AB'yi de yakacaktır.

FED faizi indirirse ne olur? Dolar, borsa, altın, euro düşer mi, yükselir mi? FED faizi indirirse ne olur? Dolar, borsa, altın, euro düşer... Haberi Görüntüle

''SURİYELİ SIĞINMACILAR GERİ GÖNDERİLMELİ''

Demografik istikbalimizi zedeleyecek tehlikeli akımların; nüfus dengemizi ve milli yapımızı melezleştirecek insan akımlarının karşısındayız. Suriyeli sığınmacıların gönüllü geri dönüşleri kademe kademe sağlanmalıdır. Düzensiz göçün beli kırılmalı, geri kabul anlaşması sonlandırılmalıdır.

Ekonomi yönetimi doğru ve kararlı politikalar izliyor. Ekonomi programının destekçisiyiz. Enflasyon tablosunda en kötü senaryolar geride kaldı.

 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading