Yandex Metrica

18 yıl sonra bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti

Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Merkezi'nde Özgür Özel ile bir araya geldi. 18 yıl aranın ardından gerçekleşen iade-i ziyarette en önemli gündem maddesinin yeni anayasa tartışmaları oldu. Görüşme 1 saat 30 dakika sürdü.  

Gündem

12.06.2024, 16:36

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerin ardından Türk siyasetinde normalleşme dönemine girildi. Hatırlanacağı üzere CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etmişti. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e ziyarette bulunmak üzere parti genel merkezine geldi.

Erdoğan'ı, CHP Genel Merkezi önünde Özgür Özel karşıladı. Erdoğan ve Özel, Genel Merkez önünde tokalaşarak, basın mensuplarına poz verdiler.

Kahramanmaraş merkezli depremleri önceden tahmin etmişti! 'Deprem kahini' iki ili uyardı Kahramanmaraş merkezli depremleri önceden tahmin etmişti! 'Deprem kahini' iki ili... Haberi Görüntüle

1 SAAT 30 DAKİKA SÜRDÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e iade-i ziyarette bulundu. Bu ziyaret, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 18 yıl aradan sonra CHP Genel Merkezi'ne yaptığı ilk ziyaret oldu. Görüşme 1 saat 30 dakika sürdü. Görüşme sonrası liderler basın açıklaması yapmadı.

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? Liselere Geçiş Sistemi (LGS) 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? Haberi Görüntüle

HANGİ KONULAR KONUŞULDU

Türk siyasetinin gözlerini çevirdiği görüşme saat 16.00'da gerçekleşti. Başta ekonomi ve yargı kararları olmak üzere gündemdeki tüm hassas başlıkların kritik görüşmede masaya yatırıldığı düşünülüyor.

Mardin Kurban kesim ve satış yerleri nereler 2024? Mardin Kurban kesim ve satış yerleri nereler 2024? Haberi Görüntüle

18 YIL SONRA İLK ZİYARET

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, en son 18 yıl önce Başbakanlığı döneminde, CHP Genel Merkezi'nin açılışı sebebiyle Genel Başkan Deniz Baykal'ı ziyaret etmişti. İki lider görüşme sonrasında basın mensuplarına bilgi vermişti.

11 Haziran gram altın ne kadar? Dolar, euro kaç para? 11 Haziran gram altın ne kadar? Dolar, euro kaç para? Haberi Görüntüle

CUMHURBAŞKANLIĞI FORSUNA DİKKAT

Öte yandan, CHP Genel Merkezinin önündeki bayraklar arasına, Erdoğan'ın ziyareti dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı forslu bayrak da asıldı. Ayrıca Türk bayrağı göndere çekildi.

İletişim Başkanı Altun: 'İkinci Dünya Savaşı sonrası kurulan uluslararası sistem çökmekte' İletişim Başkanı Altun: 'İkinci Dünya Savaşı sonrası kurulan uluslararası sistem... Haberi Görüntüle

İLK GÖRÜŞME MAYIS AYINDA

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özgür Özel ilk görüşmelerini 2 Mayıs'ta gerçekleştirmişti. Erdoğan, Özel'i AK Parti Genel Merkezi'nde ağırlamıştı. Kabulde, CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Namık Tan ile Elitaş da yer almıştı.

İşte iki liderin objektfilere yansıyan görüntüleri...
Habere Tepki Ver

10

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading