Yandex Metrica
SON DAKİKA

Erden Timur'dan Galatasaray'a yeşil ışık! Geri dönecek mi_

Erden Timur'dan Galatasaray'a yeşil ışık! Geri dönecek mi_

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, şampiyonluğun ardından basın toplantısı yaparak istifa ettiğini açıklamıştı. Timur, yeniden sarı kırmızılı ekipte görev alıp almayacağına dair canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Spor

11.06.2024, 14:08

Galatasaray'daki görevinden ayrılan Erden Timur, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Jose Mourinho (The Special One) Fenerbahçe için İstanbul'a geldi! Jose Mourinho (The Special One) Fenerbahçe için İstanbul'a geldi! Haberi Görüntüle

GALATASARAY'A GERİ DÖNÜŞ İÇİN YEŞİL IŞIK

Erden Timur, bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada Galatasaray günlerine dair konuşurken "Galatasaray'a geri dönmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna da cevap verdi. Timur, "Hayattaki en güzel günler ben öyle nitelendiriyorum. Milyonlarca insan yerinde olmak ister. En az 5 milyon kişi yerinde olmak ister.

Bu 5 milyon kişinin içinde yüzde 10'u o işi senden daha iyi yapabilecek olsa 500 bin daha iyi yapabilecek insan varken sen orada bulunuyorsun. Çok büyük bir şans herkes için. Kısmet olmanız lazım, çok çabalamanız lazım.

Zorlukları var, haksızlıkları var bunlardan daha öte çok güzel geçti. İlerisi için herkesin gönlünde öyle şeyler yatar ama o da bir vakti gelince olur. Dünyevi bir amaç olarak edinmek insanın potansiyelini çok küçültücü bir şey." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading