Yandex Metrica
SON DAKİKA

Milli Takım'ın gençleri umut verdi! Başarıyı kafaya koymuşlar

Milli Takım'ın gençleri umut verdi! Başarıyı kafaya koymuşlar

A Milli Takım'ın genç oyuncularından Kenan Yıldız ve Can Uzun, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için değerlendirmede bulunarak iyi bir sonuçla dönmek istediklerini ifade ettiler.

Spor

04.06.2024, 11:04

EURO 2024 için zaman daralırken A Milli Takım'da Kenan Yıldız ve Can Uzun turnuvayla yönelik Hürriyet gazetesine değerlendirmeler yaptı.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Ali Koç hakkında açıklama yaptı: Söylediğim sözleri... İbrahim Hacıosmanoğlu, Ali Koç hakkında açıklama yaptı: Söylediğim sözleri... Haberi Görüntüle

KENAN YILDIZ'IN SÖZLERRİ

Juventus formasını terleten Kenan Yıldız, EURO 2024'e yönelik "En iyi şekilde çalışıp en iyisini yapmaya çalışacağımızın sözünü verebilirim. Çok genciz ama çok güzel bir hissiyatımız var. Burada oynayabilmek bize onur veriyor. Kendi ülkenizi temsil ediyorsunuz. Bunlar güzel duygular. Çok iyi bir jenerasyona sahibiz hem keyfini çıkarmak istiyoruz hem de herkesi gururlandırmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Başarılı oyuncu ayrıca "Grupta Portekiz iyi bir kadroya sahip gibi gözükse de gruptaki diğer iki rakibi de unutmayalım. Portekiz maçında idollerimizden birine karşı oynamak da ayrı bir heyecan olacak." sözleriyle işi ne derece ciddiye aldığını da gözler önüne serdi.

Fenerbahçe'nin hazırlık maçı ne zaman? Hangi takımla oynuyor? Fenerbahçe'nin hazırlık maçı ne zaman? Hangi takımla oynuyor? Haberi Görüntüle

CAN UZUN'UN SÖZLERİ

Can Uzun ise EURO 2024 ve A Milli Takım'a yönelik, "Genç ve yetenekli bir takıma sahibiz ama sadece çok çalışarak en iyisini yapabiliriz. Bu jenerasyonla ilgili ‘bunu yaparız, şunu yaparız’ diyemem ama çok çalışırsak çok başarılı olabiliriz" sözleriyle başarılı olma arzusunu ortaya koydu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading